به موسسه آموزش عالی جهان علم و پژوهش خوش آمدید

موسسه بمنظور ارتقاء سطح دانش و فرهنگ جامعه ، کمک به تربیت نیروی انسانی کارآمد و ماهر و فراهم آوردن زمینه مناسب اکثریت مردم برای دسترسی به آموزشهای تخصصی و کاربردی در سال 1384 تاسیس گردیده است.

آخرین اخبار و اطلاعیه های موسسه

آرشیـو اخبار

آزمون های بین المللی

کتاب های آموزشی موسسه زبان خارجه حافظ هم راستا با نیازهای زبان آموزان و استانداردهای روز آموزش زبان و انتخاب می گردد.

 • آزمون IELTS(International English Language testing system) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل ، فراگیری مهارتهای تخصصی و یا کار و اقامت در کشورهای انگلیسی زبان طراحی شده است . این آزمون بطور مشترک توسط دانشگاه کمبریج، کنسول بریتانیا (British Council ) و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می گردد و سالیانه چیزی حدود یک و نیم میلیون نفر در آن شرکت می کنند.

  IELTS

 • آزمون TOEFL iBT( Test of English as a Foreign Language ) آزمونی است که میزان توانایی افراد در زمینه استفاده از زبان انگلیسی سطوح دانشگاهی و آکادمیک می سنجد. این آزمون توسط موسسه ای تی اس (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می شود.

  TOEFL

 • آزمون GREبرای دوستانی طراحی شده است که قصد اخذ پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را دارند. این آزمون مبنی بر سنجش هوش (IQ) از طریق استفاده از مهارت های زبانی می باشد.

  GRE

 • جامع ترین آزمونی است که در ایران برگزار می شود.برگزارکننده آن وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است و تمام دانشگاه های زیر مجموعه این وزارتخانه، دانشگاه های علوم پزشکی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی آن را میپذیرد.

  MSRT

img

برگزاری آزمون های بین المللی و مهم زبان های خارجه

مشاهده

درباره موسسه آموزش عالی جهان علم و پژوهش

موسسه جهان علم پس از پیگیری فراوان و با هدف فراهم نمودن فرصتهای آموزشی برای علاقه مندان کلاسهای آمادگی کارشناسی ارشد و دیگر دوره های کاربردی و در نهایت با هدف تبدیل شدن به یک مرکز دانشگاهی علمی کاربردی توسط آقایان دکتر خلیل مطلب زاده، محمد شهبازی، محمود رضا صباغ (که فعالیت های آموزشی نامبردگان برای اکثریت پوشیده نیست ) پایه گذاری گردید.

این مرکز از ابتدای تاسیس تلاش نموده است که موفقیت های خاصی را که تا آن تاریخ برای علاقه مندان فراهم نبوده است فراهم نماید.

پس از تشکیل هیئت موسس آقای محمد شهبازی به عنوان ریاست موسسه انتخاب گردیده اند و از آن تاریخ به بعد مسئولیت اداری و اجرایی موسسه به عهده ایشان بوده است. در این رابطه خوشحال خواهیم شد که نظرات شما عزیزان را جهت بهبود شرایط از طریق امکانات ارتباطی موسسه دریافت نماییم.

img

127323

کل بازدیدکنندگان


554953

کل بازدیدها


752

بازدید دیروز


439

بازدید امروز

ارسال یک پیام

ارتباط با ما

>

آدرس مووسه:

مشهد، خیابان احمد آباد ، کلاهدوز 2، موسسه آموزش عالی آزاد جهان علم

تلفن

دفتر مرکزی: 38443037 - 51 - (98)

فاکس: 38406720 - 51 - (98)

پیامک اطلاع رسانی: 30 30 30 3300 3000

پست الکترونیکی

info[AT]jahanelm[DOT]ac.ir